Statystyki drużyny

Aktualności

III miejsce...

• autor: kemot1024, 2011-03-06 17:57

W rozegranym dzisiaj VI memoriale Z. Barańskiego nasza drużyna zajęła III miejsce....

W rozegranym dzisiaj VI memoriale Z. Barańskiego nasza drużyna zajęła III miejsce. W turnieju tym wzięło udział 8 drużyn: Brzozovi, Haczów, Izdebki, Straż pożarna z Brzozowa, Blizne, Polikat, Stara Wieś, BPI Brzozów. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. My zostaliśmy przydzielen do grupy B w której przyszło nam rywalizować z Haczowem, Polikatem i Bliznem. Po poraszce w pierwszym meczu doznaliśmy porażki 1:6 z Haczowem(faworytem rozgrywek). w kolejnym meczu poszło nam nadsopdziewanie łatwo z mocną drużyną Polikatu wygranym 6:1. W ostatnim meczu podejmowaliśmy drużynę z Bliznego. Ze statystyki wynikało jasno że najbliższi rywale nie mają szans (we wcześniejszych meczach 2 razy przegrali strzelając 1 a tracąc aż 14 bramek). Jednak rzeczywistość zweryfikowała te dane. Po pierwszej haotycznie zagranej połowie i błedach obrony i bramkarza przegrywaliśmy 1:2. W drugiej połowie uzyskaliśmy optyczną przewagę ale nie wykorzystując wielu dogodnych sytuacji strzelamy tylko jedną bramkę a rywale strzelają również bramke i mecz kończy się wynikiem 2:3 dla bliznego. Ostatnie spotkani w naszej grupie decyduje kto zagra w meczu o trzecie miejsce(my czy polikat). Ostatecznie Haczów pokonuje Polikat 2:0 i dzięki lepszemu bilansowi bramek to my gramy w małym finale.

Haczów- Polikat 2:0

tabela:(drużyna, mecze, pkt, bramki strzelone-stracowne)

1. Haczów 3   9   18-1

2. Izdebki   3   3    9-10

3. Polikat   3   3    5-9

4. Blizne    3   3    4-16

W grupie A pierwsze miejsce zajmuje Brzozovia przed BPI. W finale Brzozovia pokonuje Haczów 2:0 i wygrywa cały memoriał. My w dramatycznym meczu pokonujemy BPI 3:2 i zajmujemy III miejsce. Najlepszym sztrzelcem naszego zespołu zostaje z 5 bramkami T. Gładysz, 3 dokłada A. Czopor, 2 stzrelił K. Wójcik a po jednej S. Kołodziej i J. Toczek.  drugim mecu tracimy Roberta Czopora ktry odnosi powany uraz stopy.