Statystyki drużyny

Aktualności

Przegrana w I kolejce PLPNH

• autor: kemot1024, 2013-12-11 12:38

Za nami pierwsza seria spotkań w lidze halowej. Niestety nie będziemy miło wspominać tegorocznej inauguracji, bo po słabym meczu przegrywamy z drużyną Brzozovii 2-5. Terminarz ligi halowej jest w tym roku taki, że w pierwszych dwóch kolejkach nasz zespół mierzy się z Brzozovią oraz Herosami, zespołami które są zdecydowanymi faworytami rozgrywek.

Za nami pierwsza seria spotkań w lidze halowej. Niestety nie będziemy miło wspominać tegorocznej inauguracji, bo po słabym meczu przegrywamy z drużyną Brzozovii 2-5. Terminarz ligi halowej jest w tym roku taki, że w pierwszych dwóch kolejkach nasz zespół mierzy się z Brzozovią oraz Herosami, zespołami które są zdecydowanymi faworytami rozgrywek. W pierwszym naszym meczu zdecydowanie lepsi okazali się rywale z Brzozowa. Pierwsza połowa spotkania to zdecydowana przewaga Brzozovii, jednak to my pierwsi zdobywamy bramkę, a strzela ją po indywidualnej akcji Bogdan Gładysz. Jeszcze przed przerwą Brzozovia strzela wyrównującą bramkę i na przerwę schodzimy przy wyniku 1-1. Druga połowa to zdecydowanie lepsza przede wszystkim skuteczność zawodników z Brzozowa czego efektem są kolejne bramki rywali. Wynik spotkania ustala najlepszy w naszym zespole Boguś i porażka na początek rozgrywek staję się faktem.

Podsumowując mecz można śmiało stwierdzić, że zawodnicy obydwu drużyn odczuli aż za bardzo skutki "andrzejek", przez co gra momentami nie wyglądała tak jakbyśmy sobie ją wyobrażali. Kolejne spotkanie już 14 grudnia o godzinie 16, tym razem naszym rywalem będzie drużyna Herosów - kolejny bardzo trudny przeciwnik. Miejmy nadzieję, że zaprezentujemy się o wiele lepiej niż w ostatnim spotkaniu